Co to Take Profit Crew?

Kim jesteśmy?

Take Profit Crew to Polska grupa ludzi, w której wspólnie uczymy się na międzynarodowej platformie edukacyjnej (Akademia IM, na rynku od 10'ciu lat) od najlepszych inwestorów i trader'ów z wieloletnim doświadczeniem. 

Poznajemy tematy z zakresu: jak, kiedy i w co inwestować oraz jakich strategi trading’owych używać by być zyskowny w handlu na mniejszych interwałach czasowych (trading). Staramy się być odpowiedzią na potrzeby ludzi stawiających pierwsze kroki w tym świecie.

Od kilku lat widzimy proces demokratyzacji giełdy. Z jednej strony powstają nowe platformy i narzędzia inwestycyjne jak kryptowaluty. Z drugiej ludzie mają dość marż banków na lokatach i funduszach. Chcą wziąć sprawy w swoje ręce, dlatego zaczynają uczyć się samemu robić to za co wcześniej odpowiadali maklerzy. To już nie tylko skupu i sprzedaży akcji ale i trudniejsza sztuka tradingu, który polega na prognozowaniu spadków i wzrostów danych aktywów (złoto, pary walutowe, czy kryptowaluty). Dzięki dostępnym narzędziom (eToro / Revolut/Giełdy) mogliśmy usłyszeć o sukcesach kilku mini „Wilków z WallStreet”, ale nikt nie chciał się dzielić wiedzą jak ten sukces osiągnąć.

My wierzymy, że wygrany nie musi być tylko jeden a synergia zespołu daje lepsze rezultaty niż indywidualizm.

Jesteśmy grupą edukacyjną promującą rynki finansowe oraz nowoczesne możliwości inwestycyjne. Główne nasze sektory to kryptowaluty oraz forex. Jeżeli chodzi o kryptowaluty to rozdzielamy to na osobne sekcje tj. NFT, Defi, inwestycje długoterminowe, trading. Naszym celem jest to by co raz więcej ludzi było świadomych swoich finansów oraz trendów panujących w XXIw. Prościej – Take Profit Crew to grupa ok 500 osób w PL prowadzona przez 10 edukatorów, którzy dzielą się wiedzą i pomagają opracować strategie inwestowania.

Take Profit Crew to nie tylko szkolenia czy kursy. To co liczy się najbardziej to tworzona przez nas społoczneość ludzi posiadających wspólne zajawki i cele. Codziennie rozmawiamy na komunikatorach, widzimy się na Zoomach (on-line), szkoleniach i dzielimy przemyśleniami. Regularnie też organizujemy eventy, by spotkać się razem i po prostu spędzić wspólnie czas.

Społeczność


W sieci dostępnych jest wiele kursów i szkoleń z inwestowania. My postanowiliśmy pójść inną drogą i stworzyć społeczność, w której nigdy nie będziesz sam/sama. Nie wykluczamy nikogo, nawet jeżeli twoja wiedza o tradingu jest żadna. W końcu każdy kiedyś zaczynał. Razem wspieramy się w rozwoju, wymianie doświadczeń, bądź po prostu życiowo! Czegoś potrzebujesz? Pewnie znajdziesz wśród nas specjalistę z tej dziedziny.

Eventy

Regularnie organizujemy wspólne wyjazdy, by poznawać się bliżej i spędzać wspólnie czas. Na edukacji, ale też zabawie i wypoczynku.
Czasem jedziemy odetchnąć w Polskich górach, czasem poniesie nas daleko stąd, by odpocząć na piaskach Dubaju. Wspólnie bierzemy udział w zawodach jak Runmagedon, a innym razem organizujemy akcje charytatywne. Obiecujemy, że nie ma z nami nudy 😉

Komunikatory

Na co dzień jesteśmy rozsiani po całej Polsce, a nawet Świecie, dlatego mamy własne kanały komunikacyjne, gdzie całą grupą możemy być razem.

Rynek nigdy nie śpi, podobnie jak nasze komunikatory. Gdy staniesz się członkiem TakeProfit nie zdziwi Cię, że nawet późną nocą w pokojach nasza społeczność wspólnie rozkminia strategię tradingu na kryptowalutach.

Ziomki i przyjaciele

Często określamy się prześmiewczo “rodziną z wyboru”. Jest w tym jednak wiele prawdy. Take Profit to nie tylko trading i inwestowanie. Jest wśród nas wielu przyjaciół, którzy poza podbojem giełdy, wspólnie podbijają wieczorne kluby. Społeczność TakeProfit to także historia kilku związków, małżeństw, a nawet poczętych dzieci.

Mówiąc krótko powstaliśmy by wspólnie się uczyć i inwestować, skończyliśmy jako ekipa wspierająca się w każdej dziedzinie życia.