Warsztaty LIVE z traderami!

GoLive to międzynarodowa platforma szkoleniowa. W ramach współpracy zapewniamy dostęp do ponad 100 traderów i inwestorów z każdej dziedziny rynku. Możesz brać udział w sesjach live, by aktywnie zadawać pytania i wymieniać ideę, bądź wieczorem po pracy uczyć się z odtworzenia. Na GoLive masz również dostęp do obszernego archiwum z przeszłych szkoleń i kursów. Platforma dostępna jest również w formie aplikacji na iOS i Android. Sesje mentoringowe z doświadczonymi edukatorami to coś co odróżnia nas od konkurencji! Dostęp do GoLive (kliknij tutaj).

Bierz aktywny udział w kursach i szkoleniach na żywo online

Czerp wiedzę od ponad 100 edukatorów z całego świata

Otrzymaj dostęp do biblioteki kursów i szkoleń z całego rynku

Plan zajęć

Edukacja w 21 językach (w tym w j.polskim).

Najlepsi inwestorzy z całego świata.

Różne strategie tradingowe i inwestycyjne.

Powtórki dostępne zaraz po zajęciach.

12 ostatnich wykładów zapisanych na platoformie.

Wygodne godziny

Plan dostosowany tak, że masz możliwość uczęszczania na zajęcia z rana, popołudniu oraz wieczorami. Przejrzysty grafik zajęć z wyszczególnionymi dniami oraz godzinami spotkań. 

Aplikacja na telefon

Sprawi, że nie ważne gdzie jesteś- jeżeli chcesz brać udział w zajęciach na żywo, to wystarczy Ci naładowany telefon komórkowy z dostępem do internetu.

Sesja favorite

Każdy z inwestorów ma nagrany obszerny kurs, czyli od 3 do aż 15 filmów gdzie krok po kroku, od A do Z tłumaczy swoją strategię inwestycyjną jak i tradingową.

Następnie na zajęciach na żywo pomaga, tłumaczy oraz analizuje rynek. Dostępny jest również chat gdzie można zadać pytanie wykładowcy.

Rozwijaj swoje umiejętności pod opieką mentora

Nie ma mowy o rzucaniu Cię samotnie na głęboką wodę. Od początku swojej drogi towarzyszyć Ci będzie społeczność TakeProfit, ale także dedykowany mentor, z którym codziennie możesz rozmawiać o dalszej drodze.

TakeProfit to dostęp do ludzi i narzędzi

Będąc członkiem TakeProfit dołączasz nie tylko do społeczności, ale otrzymujesz także dostęp do szerokiej gamy narzędzi inwestycyjnych

GoLive

Czerp wiedzę od edukatorów inwestycyjnych z całego świata. Na platformie GoLive możesz brać udział w warsztatach live z największymi nazwiskami, rozmawiać z traderami z różnych stron świata, bądź samemu odbywać setki kursów uczących tradingu i inwestowania online.

Skanery

Otrzymaj dostęp do narzędzi analizujących trendy rynkowe w czasie rzeczywistym i wysyłających Ci powiadomienia o potencjalnych okazjach. Dodatkowo otrzymasz dostęp do gotowych strategii budowanych przez analityków z wieloletnim doświadczeniem.

Komunikator

Dołącz do społeczności ludzi dzielących wspólne pasje i cele. Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz dostęp do wewnętrznych kanałów społecznościowych, w których nasza społeczność potrafi wymieniać swoje analizy nawet późnymi nocami.

Dowiedź się więcej
z eksperckich artykułów

Odwiedź naszą sekcję Blog, w której na bieżąco publikujemy wiadomości rynkowe i dzielimy się autorskimi analizami trendów na rynkach finansowych.