Inwestowanie

Dowiedz się jak zarabiać na złocie, kawie, czy ropie

W dzisiejszych czasach możesz zarabiać na różnych instrumentach finansowych nie ruszając się z domu. Od akcji i obligacji, przez kryptowaluty, po zakup złota, kawy, czy zboża. Nasi eksperci uczą przede wszystkim umiejętności analizy rynków i zauważania szansy wśród globalnych zmian.

Chcesz nauczyć się analizować rynki i szukać na nich swojej okazji?

Będąc członkiem Take Profit otrzymujesz m.in.:

  • Dostęp do kursów i szkoleń na globalnej platformie GoLive
  • Wiedzę i umiejętności różnych rynków od tradycyjnych dóbr jaka kawa i ropa po nowe instrumenty jak kryptowaluty
  • Narzędzia do analizy giełd w czasie rzeczywistym
  • Wsparcie mentora i całej społeczności TakeProfit

TakeProfit to dostęp do ludzi i narzędzi

Będąc członkiem TakeProfit dołączasz nie tylko do społeczności, ale otrzymujesz także dostęp do szerokiej gamy narzędzi inwestycyjnych

GoLive

Czerp wiedzę od edukatorów inwestycyjnych z całego świata. Na platformie GoLive możesz brać udział w warsztatach live z największymi nazwiskami, rozmawiać z traderami z różnych stron świata, bądź samemu odbywać setki kursów uczących tradingu i inwestowania online.

Skanery

Otrzymaj dostęp do narzędzi analizujących trendy rynkowe w czasie rzeczywistym i wysyłających Ci powiadomienia o potencjalnych okazjach. Dodatkowo otrzymasz dostęp do gotowych strategii budowanych przez analityków z wieloletnim doświadczeniem.

Komunikator

Dołącz do społeczności ludzi dzielących wspólne pasje i cele. Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz dostęp do wewnętrznych kanałów społecznościowych, w których nasza społeczność potrafi wymieniać swoje analizy nawet późnymi nocami.

Rozwijaj swoje umiejętności pod opieką mentora

Nie ma mowy o rzucaniu Cię samotnie na głęboką wodę. Od początku swojej drogi towarzyszyć Ci będzie społeczność TakeProfit, ale także dedykowany mentor, z którym codziennie możesz rozmawiać o dalszej drodze.

Dowiedź się więcej o Inwestowaniu
z eksperckich artykułów

Odwiedź naszą sekcję Blog, w której na bieżąco publikujemy wiadomości rynkowe i dzielimy się autorskimi analizami trendów na rynkach finansowych.