Kamil Lewandowski

Zawsze powtarzam im, że zdrowie jest najważniejsze i powinno to być dla nich zawsze priorytetem, a nie na szarym końcu, jak u wielu osób.
Jak wielu z nas nie do końca jest świadoma lub wie jak o to zdrowie dbać, Ja również byłem taka osoba, aż do momenty, gdy zdrowie daje o sobie znać. Teraz już wiem, że jeśli będę zdrowy, to zawsze ze wszystkim co mnie spotka, sobie poradzę. Dlatego dużo działań w moim życiu ukierunkowanych jest w aspekcie utrzymania dobrego zdrowia, nie bez powodu mówi się „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Drugim bardzo ważnym czynnikiem, na który zwracam im uwagę są relacje z ludźmi 👫 👭 , których kochamy i szanujemy. Pamiętając, że jesteśmy ludźmi, z którymi najwięcej spędzamy czasu, którymi się otaczamy, rozmowy, w których uczestniczymy, książki które
czytamy, programy które oglądamy, muzyki której słuchamy. Więc musimy wybierać mądrze…

Dalej idąc pragnę im przekazać, żeby zawsze szukali takiej pracy, która będzie ich pasją, pamiętając, że musi ona pozwolić im na godne życie. Dlatego dzisiaj wykonuje nietypowa prace, lecz coraz bardziej popularna w XXI wieku, jakim jest handel na rynkach finansowych i tego właśnie tez uczę tysiące osób w języku polskim, jak i hiszpańskim.

Kolejnym ważnym aspektem jest budowanie bezpieczeństwa finansowego, a w konsekwencji niezależności finansowej 💲 💲 💲 , aby nie musieli się martwić o pieniądze.

Dlaczego o tym piszę? 🤔
Ponieważ nie chcę, aby moje dzieci popełniały błędy takie, które ja popełniłem, ponieważ to zaoszczędzi im czas 🕰 który jest bezcenny i unikną wielu rozczarowań. 🙁 😢 .

Dlaczego tak mi na tym zależy?
Ponieważ ja sam przez ponad 10 lat żyłem jak w MATRIXIE i nie chcę, aby ich to spotkało. 10 lat to kupa czasu 🕛 🕦 , zanim sam sobie to uświadomiłem, no ale jednak lepiej późno, niż w całe. 😁

Zanim przyjechałem do UK 10 lat temu, w Hiszpanii spędziłem prawie 10 lat swojego życia, nie ukończywszy tam szkoły podstawowej poszedłem prosto do pracy w wieku już 16 lat. Przez kolejne 10 lat, pracując w Anglii po kilkanaście godzin dziennie, aby zarobić na życie i pokryć wysokie koszty życia codziennego zapomniałem o najważniejszym… dokąd zmierzam i jaki jest cel mojego życia. W tym całym „wyścigu szczurów”, gdzie człowiek nie ma czasu spokojnie usiąść i pomyśleć zapomniałem jednak o najważniejszym, zapomniałem o swoich marzeniach. Po prostu samo życie: dom 🏠 – dzieci 👫 – praca 🕛 i wkoło to samo Niby byłem szczęśliwy, ale w głębi serca czegoś mi brakowało. 🤔 Czego? Realizacji siebie i swoich ukrytych marzeń… Czułem wypalanie od środka. 😩

I w pewnym momencie powiedziałem sobie STOP. ❗ W mojej głowie pojawił się krzyk – MASZ JEDNO ŻYCIE. ZAWALCZ O NIE NA MAKSA.
❗ Bardzo zależy mi na tym, aby moje Dzieci żyły na swoich warunkach, a nie na warunkach moich, czy otoczenia. Powinny myśleć o tym, aby być naprawdę szczęśliwymi, a nie pozornie – bo co powie rodzina? Czy sąsiedzi? Pewnie teraz sobie pomyślisz – skąd ja to znam. 😁

Niestety, aby zmieniać coś w swoim życiu trzeba dużej odwagi i świadomości zapłacenia wysokiej ceny. I właśnie taką bardzo wysoką cenę zapłaciłem ja, i chociaż było mi czasami bardzo ciężko, ponieważ nie zawsze wszystko szło po mojej myśli, natomiast mówię wam, że BYŁO WARTO. ❗

Dlaczego?
Ponieważ zacząłem wreszcie żyć.
Obecnie codziennie rano budzę się szczęśliwy 😍 i wdzięczny za każdy kolejny dzień, pomimo wielu wyzwań codziennego życia. Nauczyłem się, że wszystko, co pojawia się w moim życiu, to nie problem, a wyzwanie.

Nie pozwalam być sobie ofiarą problemu, a wręcz przeciwnie.
➡ Wiem, co jest dla mnie ważne.
➡ Żyję na swoich warunkach.
➡ Większość czasu poświęcam na to co lubię najbardziej.
➡ Otaczam się ludźmi, którymi chcę, a niektórymi muszę i którzy podcinają mi skrzydła dla swojej wygody.
➡ Ludźmi których kocham ❤, na których mi zależy, od których się uczę 📚 , szanuję i podziwiam. 😍

A nie zawsze tak było. 🤔 Już wiem, że warto brać życie w swoje ręce. 👐 I w tym wszystkim, dokładnie 6 lat temu po raz pierwszy natknąłem się na branżę… nazwijmy ja „zarabianie online”. Była to zupełnie nowość, na którą się otworzyłem i która
po pewnym czasie zupełnie zmieniła moje myśli, otworzyła mi oczy na życie i na bardzo ważne czynniki, które odgrywają istotną rolę w życiu.
Pozwoliła na ogromny rozwój na wielu poziomach, wyjście poza schematy, poznanie ambitnych i bardzo ciekawych ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia, niż przeciętność. I wreszcie zrozumiałem, że trzeba mieć tzw. plan B lub C, który w momentach, kiedy brakowało mi płynności finansowej 💲 💲 okazał się jedyną deską ratunku, abym mógł utrzymać się na powierzchni. A przy okazji mogłem pomóc nie tylko sobie, ale również setka jak nie tysiącom swoim klientom w rozwiązaniu wielu problemów związanych z finansami, życiem prywatnym czy zdrowiem.

Wiele jednak osób, które nie były otwarte nawet na zgłębienie dokładnie tego tematu, a opierały się tylko na opinii innych ludzi 👱 👱 uśmiechały się 😃 i mówiły, że jestem naiwny, wiążąc się z branżą „zarabiania online” czy giełdy, kryptowaluty, czy nawet marketing sieciowy. Ponieważ to nie działa, to jest piramida, tam się tylko traci, to jakiś łańcuszek, w którym zarabiają Ci tylko na górze i wszystko to o kant dupy potłuc. I oczywiście oni znają ludzi, którzy NIBY to robili i nic im z tego nie wyszło. I teraz konieczne jest zadanie pytania: Czy na pewno wszystko zrobili poprawnie? A może tak naprawdę, nic nie zrobili, bo ktoś im powiedział, że tu się wszystko robi samo.
😁

Moi drodzy, samo to się nic nigdzie nie zrobi. Dla mnie system ten dał mi, możliwość zarobienia fajnych 💲 💲 💲 dla innych może tylko dodatek do budżetu domowego 🏠 co często było zbawienne 💜 (pewnie wiesz, co mam na myśli). 😉

Mało tego w tych naprawdę trudnych dla mnie czasach: w mojej głowie jednak było coś, co zawsze uważałem za bardzo ważne. ❗ Myślałem i czułem się bogaty wewnętrznie, mimo iż nie miałem złamanego grosza. Dzisiaj wiem, że bardzo ważne jest to czym
karmimy swoje ciało i umysł, i jak je pielęgnujemy, czyli myśli, jakie wkładamy do swojej
głowy. No dobra dosyć tego…

Obecnie i już ponad 4 lata współpracuje z firmą w branży edukacyjnej, czyli coś na podstawie platformy e-learning owej, która bardzo mnie zachwyciła swoją prostą ideą oraz wartością, jaka oferuje od samego początku i jej niską cenę, w porównaniu do cen rynkowych za ułamek wartości, której dziś dostarcza nasz projekt. Mając w swojej ofercie najdynamiczniej rozwijające się sektory, rynki finansowe, kryptowaluty, NFT,zdecentralizowane finanse, sklep online… itd… jesteśmy numerem 1 na całym świecie pod tym względem. Dzisiaj jestem częścią tej firmy i sam nauczam innych jak czerpać korzyści z wyżej wymienionych sektorów. Co jeszcze oferuje nasza firma i jakie cechy mógłbym o niej napisać?

Mianowicie ;
➡ szeroka oferta produktowa dla bardzo wymagającego klienta, więc (każdy znajdzie coś dla siebie).
➡ pełne wsparcie i narzędzia.
➡ duplikacja
➡ najlepsi Edukatorzy światowej skali z wieloletnim doświadczeniem.
➡ najlepsi Liderzy z dużym doświadczeniem w branży na arenie międzynarodowej.
➡ faza MOMENTUM, która trwa już od 9 lat (wciąż jesteśmy nr1 najszybciej rozwijającej się firmy online).
➡ amerykańska firma

Moją Misją jest :
➡ pomóc jak największej grupie Osób, które przyłączą się do projektu na poważnie, aby, dzięki temu zwiększyli swój status finansowy, stwarzając tzw. plan B lub C przy okazji dbając o o finanse swoich pokoleń.
➡ inspirowanie i edukowanie ludzi, aby żyli na większym poziomie świadomości, rozwijali swój potencjał, a w konsekwencji mieli bezpieczeństwo finansowe lub wolność finansową, sukcesy i spełnienie. W oparciu o odwagę, cel i radość życia.

Jeśli zainspirowała Cię moja historia i chcesz coś u siebie zmienić lub szukasz czegoś dodatkowego to napisz do mnie. Jeśli się otworzysz i dasz sobie szansę, to na pewno będę mógł Ci pokazać krok po kroku, jak ja to robię. Nie mogę Ci niczego obiecać, ponieważ dużo będzie zależało od Ciebie, ale wiem, że kiedy podejmiesz prawdziwą decyzję to WYGRAMY 🏆 🏆 🏆 .

A jeśli to Cię nie interesuje, ponieważ jesteś zadowolony ze swojego życia i masz bezpieczeństwo finansowe 💰 💰 💰 na długie lata, to może znasz kogoś dla kogo moja propozycja będzie ciekawa 🤔 . Wiem jedno mogę Ci obiecać, że nie próbując nic, nic się w twoim życiu nie zmieni. Ale pomyśl 🤔 , ile dobrego może się dla Ciebie wydarzyć, jeśli podejmiesz tylko maja decyzje, mały krok…

To kim jestem dzisiaj to głównie zasługa mnie samego, moich wyborów, decyzji i działań, które podjąłem, aż do dnia dzisiejszego. Jestem facetem z dużym bagażem życiowym 😁 , żyjącą pełnią życia, mającą jeszcze wiele marzeń i celów do spełnienia. Jestem ojcem 2-jki cudownych dzieci 👦 👧 👨 które są moim m.in. Dlaczego, robię to co robię?