Przemysław Wójcik

Z rynkami finansowymi mam już do czynienia od roku 2016. Zaraz po napisaniu matury postanowiłem opuścić granice Polski, ponieważ nie widziałem dla siebie miejsca  w naszym kraju. Wizja dalszej nauki , spędzenia paru lat w szkole , która nie daje Ci możliwości  rozwoju.. to mnie przerażało. Od zawsze lubiłem matematykę, ale zanim Twoja wyobraźnia przedstawi młodego Przemka w okularach , siedzącego w 1 ławce na zajęciach.. to nie Ja. 

Nie trzeba ślęczeć godzinami i wkuwać ciągle tego samego by osiągnąć top poziom. 

Wystarczy znaleźć odpowiednie dla każdego z nas podejście do danego tematu. 

I jak widzisz nie zrobilem nic nadzwyczajnego, nic czego właśnie Ty nie mógłbyś zrobić. Tutaj również matematyka się zgadzała. Wystarczyło podjąć decyzję, zaryzykować.. Pamiętaj, że tak na prawdę ryzykujemy codziennie. Każdego dnia, wstając z łóżka podejmujemy ryzyko danego dnia. Czy nam się opłaci? Tego z początku nie wie nikt. A nagroda ? Lepsze życie.. wolność finansowa o którą aktualnie zabiega każdy – FREEDOM.

Czy miejsce w którym znajdujesz się aktualnie pozwoli zdobyć Ci to, czego pragniesz? Nie wiem.. natomiast wiem jedno. Nie ważne jakiej czynności się nie podejmiesz.. jeżeli jesteś w stanie podjąć kolejną i kolejną i kolejną próbę to konsekwencja zaprowadzi Cie w miejsce o którym nawet nie marzyłeś. 

Dlaczego matematyka? Ponieważ zrozumienie liczb daje nam dużo większą perspektywę. 

Jeżeli w przeciągu jednego roku jesteś w stanie podwoić swoją kwotę to droga od 1000 do miliona trwa zaledwie 8 lat. Dlugo ? Teraz podsumuj swoje ostatnie 10lat i zobacz jak dużo brakuje Ci jeszcze do tej 7 cyfrowej kwoty.

Pisząc ten tekst mam zaledwie 27 lat i podjęcie jednej decyzji sprawiło, że jestem w miejscu do którego dociera mniej niż 1% ludzkości. 

Dlatego też w ludzki sposób staram się przekazywać wiedzę na moich sesjach live. W sposób normalny z podejściem dla każdego z was.

Nauczam swoich podopiecznych jak bezpiecznie podchodzić do tematu związanego z inwestycjami nie tylko w sektor krypto. 

Jestem autorem strategii SCALPER PRO opartej o jedno z naszych narzędzi w akademii. 

Na swoich sesjach uczę analizy technicznej oraz jak powiększyć swój portfel bez konieczności inwestowania świeżego kapitału. 

Wywodzę się z prostej zasady: „pieniądz musi robić pieniadz”.

Pokaże Ci jak z małych kwot można zrobić wielkie rzeczy. 

Moje spotkania ze studentami odbywają się 4 razy w tygodniu na platformie GoLive.

Dlaczego krypto ? Ponieważ Technologia zawsze zwycięży.

Ps. Nie bój się działać.  ACTION!!