Trading

Jak zacząć zarabiać na kontraktach CFD?

Zarabianie na rynkach finansowych to nie tylko kupowanie i sprzedaż akcji. Wejdź poziom wyżej i dowiedz się m.in. jak zarabiać na kontraktach CFD. To przykład tradingu w oparciu o kontrakty na różnicach kursowych. W tym przypadku nie musisz posiadać danego aktywa. Inwestując w kontrakt CFD zawierasz umowę z brokerem na różnicę kursu. Dowiedz się jak czytać świece na wykresach i wynosić z tego zyski!

Wiedza i narzędzia do tradingu dla początkujących i średnio zaawansowanych

Będąc członkiem TakeProfit:

  • dowiesz się czym jest strategia short term, daytrading, czy zlecenie stop loss
  • otrzymasz dostęp do narzędzi analizujących rynki w czasie rzeczywistym i ich rekomendacji
  • masz dostęp do gotowych strategii edukatorów z całego świata
  • opiekę mentora TakeProfit i wsparcie społeczności

TakeProfit to dostęp do ludzi i narzędzi

Będąc członkiem TakeProfit dołączasz nie tylko do społeczności, ale otrzymujesz także dostęp do szerokiej gamy narzędzi inwestycyjnych

GoLive

Czerp wiedzę od edukatorów inwestycyjnych z całego świata. Na platformie GoLive możesz brać udział w warsztatach live z największymi nazwiskami, rozmawiać z traderami z różnych stron świata, bądź samemu odbywać setki kursów uczących tradingu i inwestowania online.

Skanery

Otrzymaj dostęp do narzędzi analizujących trendy rynkowe w czasie rzeczywistym i wysyłających Ci powiadomienia o potencjalnych okazjach. Dodatkowo otrzymasz dostęp do gotowych strategii budowanych przez analityków z wieloletnim doświadczeniem.

Komunikator

Dołącz do społeczności ludzi dzielących wspólne pasje i cele. Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz dostęp do wewnętrznych kanałów społecznościowych, w których nasza społeczność potrafi wymieniać swoje analizy nawet późnymi nocami.

Rozwijaj swoje umiejętności pod opieką mentora

Nie ma mowy o rzucaniu Cię samotnie na głęboką wodę. Od początku swojej drogi towarzyszyć Ci będzie społeczność TakeProfit, ale także dedykowany mentor, z którym codziennie możesz rozmawiać o dalszej drodze.

Dowiedź się więcej o kryptowalutach
z eksperckich artykułów

Odwiedź naszą sekcję Blog, w której na bieżąco publikujemy wiadomości rynkowe i dzielimy się autorskimi analizami trendów na rynkach finansowych.